Paketid:


Iga mäng on ainulaadne ning mängustsenaariumid muutuvad pidevalt. Küsi just endale sobivat! Soovi korral kasuta oma kujutlusvõimet ja koosta ise mängustsenaarium. Meie meeskond viib selle läbi ja sina saad mõnusat mängu nautida.
Lisaks platsimängudele korraldame ka metsalahinguid ning soovi korral sõidame kohale just sulle sobivasse paika ning peame maha võimsa lahingu.

Näidismängud:


  • Raju poissmeeste-/tüdrukuteõhtu – ´´Päeva kangelane´´ saab  endale selga vastava kostüümi. Lisaks ootab teda mõnus rets ´´Sõprade´´ poolt.  Uskude meid - õhtu tõotab tulla põnev.

  • Ekstreemne sünnipäevapidu – Võtke sõbrad/sugulased kaasa ja tulge mõnusat aktiivset päeva nautima. Soovi korral korraldame ka täpsuslaskmise peale võistluse – auhind on magus.

  • Extra visahing – Selles mängus seisab igaüks enda eest – kõik, mis liigub, tuleb maha lasta. Viimasena ellujääja ongi võitja. Kohtunik paigutab mängijad platsi eri kohtadesse ja peale vilet võib metsik lahing alata.

Paketid (ühele inimesele):


Tava  pakett 200 kuuli* – 19€
VIP pakett 500 kuuli* – 25€

Paketi hinnad, kui grupis on rohkem kui 16 mängijat (ühele inimesele):


Tava pakett 200 kuuli* - 17€
VIP pakett 500 kuuli* - 23€

Lisakuulid hinnaga 3,00€/100tk.

Paintballi instruktoritasu on hinna sees!
Mängude korraldamisel mujal Eestis lisandub ka transpordi hind kokkuleppel.
*- pakett sisaldab lisaks kuulidele ka varustust ühele inimesele - marker, näomask, kaelakaitse, kindad, kaitseülikond (v.a jalanõud).